(Polish)Odkrywanie Uroku TOWA: Soba i Rzemieślnicze Piwo w Sercu Ueno

W Ueno, Tokio, miejscu, które nieustannie zachwyca swoich odwiedzających, jest wiele restauracji wartych uwagi. Wśród nich TOWA wyróżnia się swoją unikalną koncepcją oferowania pysznych klusek soba oraz rzemieślniczego piwa. Zajrzyjmy w urok TOWA.Przegląd Restauracji

Nazwa: TOWA Adres: Ueno 6-11-12, Taito-ku, Tokio, 110-0005, 2F Dojazd: 1-minuta spacerem od wyjścia Shinobazu Stacji Ueno JR, 1-minuta spacerem od wyjścia C2 na Keisei Main Line Stacji Keisei Ueno Godziny Otwarcia: Środa do Niedzieli, dzień przed świętem i w dni świąteczne 11:30 - 23:00 (Ostatnie zamówienie 22:00, Ostatnie zamówienie na napoje 22:00) Dni Zamknięcia: Każdy Poniedziałek i Wtorek Średnia Cena: Lunch 1,000 JPY, Kolacja 2,500 JPY Metody Płatności: VISA, MasterCard, JCB, American Express, UC, LINE Pay, au WALLET, WeChat Pay, AirPAY Polityka Dotycząca Palenia: Zakaz palenia w środku Ilość Miejsc: 18 miejsc Przyjazne dla Dzieci: Dzieci mile widziane, możliwość przyniesienia własnego jedzenia dla dzieci Wsparcie Językowe: Menu w języku angielskim dostępne Urok TOWA

Wyśmienite Soba i Rzemieślnicze Piwo Największą atrakcją TOWA jest niewątpliwie połączenie wyśmienitych klusek soba i starannie wybranego rzemieślniczego piwa. Menu lunchowe zaczyna się od 1,000 JPY, a podczas kolacji można cieszyć się sobą i rzemieślniczym piwem za 2,500 JPY. Soba jest przygotowywana na miejscu, zachwycając aromatycznym zapachem i jędrną teksturą.

Świetna Dostępność Jedną z znaczących zalet TOWA jest jego dostępność, będąc zaledwie 1-minutę spacerem od wyjścia Shinobazu Stacji Ueno JR. Jest dogodnie położony na szybką wizytę w trakcie zwiedzania lub zakupów w Ueno.

Komfortowe Wnętrze Restauracja jest całkowicie dla niepalących, oferując czystą i spokojną atmosferę. Mimo że przestrzeń jest kompaktowa, z 18 miejscami, pozwala na relaksujące doświadczenie kulinarne. Dostępne jest również menu w języku angielskim, co czyni ją przyjazną dla obcokrajowców.

Podsumowanie

Jeśli chcesz cieszyć się sobą i rzemieślniczym piwem w Ueno, TOWA jest opcją, której nie powinieneś przegapić. Ta restauracja, gdzie można delektować się świeżo przygotowaną sobą i wybranymi rzemieślniczymi piwami, jest miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić będąc w Ueno. Łatwy dostęp i komfortowe wnętrze również czynią ją idealnym miejscem do jedzenia w Ueno.

Comments

Popular posts from this blog

Real Store Introduction Series: Tokyo Ueno Part 1 - Soba and Craft Beer at TOWA (English)